AKTUALNOŚCI

— 05 luty 2018 —

3 lutego 2018 w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Zielonej Górze odbyły się IX Zielonogórskie Spotkania Wiolonczelowe.
Młodzi wiolonczeliści rywalizowali w czterech grupach wiekowych:
Grupa I – klasa III/c6 i II/c4,
Grupa II – klasa IV/c6,
Grupa III – klasa V/c6 i III/c4,
Grupa IV – klasa VI/c6 i IV/c4.
W Spotkaniach doskonale zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły - PSM I stopnia: Aleksandra Baniuk (gr. I), Marcin Bączyk (gr. II) i Alicja Leszcz (gr. III) pracujący pod kierunkiem mgr Justyny Bernat.  Aleksandra Baniuk i Marcin Bączyk zdobyli w swoich grupach wiekowych tytuł: Laureata, natomiast Alicja Leszcz zdobyła Wyróżnienie w gr. III. Podczas występu naszym uczniom przy fortepianie towarzyszyła mgr Agata Backiel. Gratulujemy!