AKTUALNOŚCI

— 26 Styczeń 2018 —

Jak co roku od kilku już lat, PSM I i II st. zaprosiła na specjalny koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka żagańskich seniorów – nie tylko babcie i dziadków naszych uczniów, ale także słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz pensjonariuszy Ośrodka Pomocy Społecznej. Zorganizowała go Sekcja Instrumentów Dętych, Akordeonu i Perkusji, do której przyłączyli się przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Impreza miała miejsce w poniedziałek – 22 stycznia br. – w Sali Familijnej Żagańskiego Pałacu Książęcego.
Licznie zgromadzeni słuchacze wysłuchali wielu pięknych utworów, do których zostały dołączone najlepsze życzenia dla wszystkich (naszych i nie tylko!) babć i dziadków. Wracali oni do domów w doskonałych humorach, a najbardziej zadowoleni byli ci, którzy mogli podziwiać własnych wnuków. Babcie i dziadkowie! Dziękujemy Wam za to, że i Wy wspomagacie swoje wnuki w zdobywaniu muzycznych umiejętności!
Zapraszamy do galerii foto - autor zdjęć: Adam Żyworonek

http://azyworonek.pl/koncert-dla-babci-i-dziadka/

Sekcja instrumentów dętych, perkusji i akordeonu zaprasza na Koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka! Koncert odbędzie się 22 stycznia (poniedziałek) o godz. 17:30 w Sali Familijnej Pałacu Książęcego.

Koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka.pdf
Serdecznie zapraszamy!

ZałącznikRozmiar
PDF icon Koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka201.35 KB