Kadra

KADRA PAŃSTWOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ I i II stopnia w Żaganiu
 
ROK SZKOLNY 2016/2017
 
 
DYREKTOR mgr Hubert Dziedzic
 
V-ce DYREKTOR mgr Elżbieta Kusz - Tracz
 
 
PEDAGODZY:
 
Sekcja przedmiotów ogólnomuzycznych:
mgr Elżbieta Kusz-Tracz - kierownik sekcji, historia muzyki z literaturą muzyczną, literatura muzyczna, audycje muzyczne
mgr Barbara Jakuboszczak - kształcenie słuchu (zastępstwo mgr Marzena Kierzkowska)
mgr Marzena Kierzkowska – kształcenie słuchu, zasady muzyki, formy muzyczne, harmonia, audycje muzyczne
mgr Władysław Kliszcz – kształcenie słuchu, harmonia, zasady muzyki, formy muzyczne
mgr Monika Maszkowska - skrzypce, dyrygent chóru szkolnego
mgr Małgorzata Szlęk – kształcenie słuchu, rytmika, akompaniament, fortepian dodatkowy
 
Sekcja fortepianu:
mgr Agata Backiel
mgr Karolina Czernisz - Tuz - zespół instrumentalny, chór (zastępstwo mgr Monika Maszkowska)
mgr Hubert Dziedzic
mgr Maria Kuna
mgr Agnieszka Krzyśków
mgr Piotr Rokitnicki
mgr Angela Stepenko
mgr Ludmiła Wierbickaja
mgr Waldemar Wolski
mgr Wojciech Zawiślak
 
Sekcja instumentów smyczkowych i gitary
mgr Maciej Wasiak – kierownik sekcji, skrzypce i altówka
mgr Justyna Bernat - wiolonczela
mgr Robert Horna – gitara
mgr Alicja Kwiatkowska-Niedziela - skrzypce (zastępstwo mgr Barbara Szałata)
mgr Adam Mikulski – gitara
mgr Barbara Szałata - skrzypce
mgr Arkadiusz Szydło - wiolonczela
mgr Wasyl Wierbickij - skrzypce i altówka
mgr Irena Zapolska - skrzypce
 
Sekcja instrumentów dętych, perkusji i akordeonu
mgr Barbara Wasiak - kierownik sekcji, flet
mgr Karol Kot - puzon
mgr Krzysztof Krzyśków - klarnet i saksofon
mgr Iwan Moroz - waltornia, dyrygent orkiestry szkolnej
mgr Olena Moroz - akordeon
mgr Mariusz Nowak - obój
mgr Stanisław Piniuta - perkusja
Jarosław Przerada - trąbka
mgr Oskar Zembik – perkusja
mgr Kazimierz Żeleźnik - fagot
mgr Anna Gielnik – bibliotekarz
 
 
PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI:
 
mgr inż. Joanna Łabuda – Główna Księgowa
mgr Kinga Moraczyńska – sekretariat
Klaudia Łabuda - księgowość
Urszula Chabiniak
Dariusz Gajewiak
Anna Horbowa
Halina Kruk
 
RADA RODZICÓW:
Katarzyna Tabaka - przewodnicząca
Marta Nadrzycka-Soczek – v-ce przewodnicząca
Katarzyna Kara - sekretarz
 
 
 
KADRA PAŃSTWOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ I i II stopnia w Żaganiu
 
ROK SZKOLNY 2015/2016
 
 
DYREKTOR mgr Hubert Dziedzic
 
V-ce DYREKTOR mgr Elżbieta Kusz - Tracz
 
 
PEDAGODZY:
 
Sekcja przedmiotów ogólnomuzycznych:
 
mgr Elżbieta Kusz-Tracz - kierownik sekcji, historia muzyki z literaturą muzyczną, literatura muzyczna, audycje muzyczne
 
mgr Marzena Kierzkowska – kształcenie słuchu, zasady muzyki, formy muzyczne, harmonia, audycje muzyczne
 
mgr Władysław Kliszcz – kształcenie słuchu, harmonia
 
mgr Monika Maszkowska - skrzypce, dyrygent chóru szkolnego
 
mgr Małgorzata Szlęk – kształcenie słuchu, rytmika, akompaniament, fortepian dodatkowy
 
Sekcja fortepianu:
mgr Agata Backiel
mgr Karolina Czernisz - Tuz - zespół instrumentalny
mgr Hubert Dziedzic
mgr Maria Kuna
mgr Agnieszka Krzyśków
mgr Piotr Rokitnicki
mgr Angela Stepenko
 
mgr Ludmiła Wierbickaja
 
mgr Waldemar Wolski
 
mgr Wojciech Zawiślak
 
Sekcja instumentów smyczkowych i gitary
 
mgr Maciej Wasiak – kierownik sekcji, skrzypce i altówka
mgr Justyna Bernat (zastępstwo mgr Anna Szul) - wiolonczela
mgr Robert Horna – gitara
 
mgr Adam Mikulski – gitara
 
mgr Barbara Szałata - skrzypce
 
mgr Arkadiusz Szydło - wiolonczela
 
mgr Wasyl Wierbickij - skrzypce i altówka
 
mgr Irena Zapolska - skrzypce
 
Sekcja instrumentów dętych, perkusji i akordeonu
 
mgr Barbara Wasiak - kierownik sekcji, flet
 
mgr Karol Kot - puzon
 
mgr Krzysztof Krzyśków - klarnet i saksofon
 
mgr Iwan Moroz - waltornia, dyrygent orkiestry szkolnej
 
mgr Olena Moroz - akordeon
 
mgr Mariusz Nowak - obój
 
mgr Stanisław Piniuta - perkusja
 
Jarosław Przerada - trąbka
 
mgr Oskar Zembik – perkusja
 
mgr Kazimierz Żeleźnik - fagot
 
mgr Anna Gielnik – bibliotekarz
 
 
 
PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI:
 
mgr inż. Joanna Łabuda – Główna Księgowa
 
lic. Beata Mulson – Lenk – sekretariat
 
mgr Daria Arkuszewska - sekretariat
 
Sandra Drzazgowska - sekretariat
 
Zdzisława Kubiak - sekretariat
 
Andrzej Blaurok
 
Urszula Chabiniak
 
Dariusz Gajewiak
 
Anna Horbowa
 
Halina Kruk
 
RADA RODZICÓW:
Katarzyna Tabaka - przewodnicząca
Beata Mulson - Lenk – v-ce przewodnicząca
Joanna Mastalerz - sekretarz
 
 
 
 
KADRA PAŃSTWOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ I i II stopnia w Żaganiu
 
ROK SZKOLNY 2014/2015
 
 
DYREKTOR mgr Hubert Dziedzic
 
V-ce DYREKTOR mgr Elżbieta Kusz - Tracz
 
 
PEDAGODZY:
 
Sekcja przedmiotów ogólnomuzycznych:
 
mgr Elżbieta Kusz-Tracz - kierownik sekcji, historia muzyki z literaturą muzyczną, literatura muzyczna, audycje muzyczne
 
mgr Marzena Kierzkowska – kształcenie słuchu, zasady muzyki, formy muzyczne, harmonia, audycje muzyczne
 
mgr Władysław Kliszcz – kształcenie słuchu, harmonia
 
mgr Monika Maszkowska - chór, instrument główny - skrzypce
 
mgr Małgorzata Szlęk – kształcenie słuchu, rytmika, akompaniament, fortepian dodatkowy
 
Sekcja fortepianu:
mgr Agata Backiel
mgr Hubert Dziedzic
mgr Maria Kuna
mgr Agnieszka Krzyśków
mgr Piotr Rokitnicki
mgr Angela Stepenko
 
mgr Ludmiła Wierbickaja
 
mgr Waldemar Wolski
 
mgr Wojciech Zawiślak
 
Sekcja instumentów smyczkowych i gitary
 
mgr Maciej Wasiak – kierownik sekcji, skrzypce i altówka
mgr Justyna Bernat - wiolonczela
mgr Robert Horna – gitara
 
mgr Adam Mikulski – gitara
 
mgr Barbara Szałata - skrzypce
 
mgr Arkadiusz Szydło - wiolonczela
 
mgr Wasyl Wierbickij (zastępstwo mgr Katarzyna Wietrenko - Tumińska) - skrzypce i altówka
 
mgr Irena Zapolska - skrzypce
 
Sekcja instrumentów dętych, perkusji i akordeonu
 
mgr Barbara Wasiak - kierownik sekcji, flet
 
mgr Karol Kot - puzon
 
mgr Krzysztof Krzyśków - klarnet i saksofon
 
mgr Iwan Moroz - waltornia, dyrygent orkiestry szkolnej
 
mgr Olena Moroz - akordeon
 
mgr Mariusz Nowak - obój
 
mgr Stanisław Piniuta - perkusja
 
Jarosław Przerada - trąbka
 
mgr Oskar Zembik – perkusja
 
mgr Kazimierz Żeleźnik - fagot
 
mgr Anna Gielnik – bibliotekarz
 
 
 
PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI:
 
mgr inż. Joanna Łabuda – Główna Księgowa
 
inż. Magdalena Warmuz – Sekretarz szkoły
 
lic. Beata Mulson – Lenk – sekretariat
 
Andrzej Blaurok
 
Urszula Chabiniak
 
Dariusz Gajewiak
 
Anna Horbowa
Leokadia Kompińska
 
RADA RODZICÓW:
Katarzyna Tabaka - przewodnicząca
Beata Mulson - Lenk – v-ce przewodnicząca 
Lidia Marcinkiewicz - sekretarz
 
 
 
 
 
KADRA PAŃSTWOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ I i II stopnia w Żaganiu
 
ROK SZKOLNY 2013/2014
 
 
DYREKTOR mgr Hubert Dziedzic
 
V-ce DYREKTOR mgr Elżbieta Kusz - Tracz
 
 
PEDAGODZY:
 
Sekcja przedmiotów ogólnomuzycznych:
 
mgr Elżbieta Kusz-Tracz - kierownik sekcji, historia muzyki z literaturą muzyczną, literatura muzyczna, audycje muzyczne
 
mgr Marzena Kierzkowska – kształcenie słuchu, zasady muzyki, formy muzyczne, harmonia, audycje muzyczne
 
mgr Władysław Kliszcz – kształcenie słuchu, harmonia
 
mgr Monika Maszkowska - chór, instrument główny - skrzypce
 
mgr Małgorzata Szlęk – kształcenie słuchu, rytmika, akompaniament, fortepian dodatkowy
 
Sekcja fortepianu:
mgr Agata Backiel
mgr Danuta Chodorowska
mgr Hubert Dziedzic
mgr Maria Kuna
mgr Agnieszka Krzyśków
mgr Angela Stepenko
 
mgr Ludmiła Wierbickaja
 
mgr Waldemar Wolski
 
lic. Wojciech Zawiślak
 
Sekcja instumentów smyczkowych i gitary
 
mgr Maciej Wasiak – kierownik sekcji, skrzypce i altówka
mgr Justyna Bernat - wiolonczela
mgr Robert Horna – gitara
 
mgr Adam Mikulski – gitara
 
mgr Barbara Szałata - skrzypce
 
mgr Arkadiusz Szydło - wiolonczela
 
mgr Wasyl Wierbickij (zastępstwo mgr Katarzyna Wietrenko - Tumińska) - skrzypce i altówka
 
mgr Irena Zapolska - skrzypce
 
Sekcja instrumentów dętych, perkusji i akordeonu
 
mgr Barbara Wasiak - kierownik sekcji, flet
 
mgr Karol Kot - puzon
 
mgr Krzysztof Krzyśków - klarnet i saksofon
 
mgr Iwan Moroz - waltornia, dyrygent orkiestry szkolnej
 
mgr Olena Moroz - akordeon
 
mgr Mariusz Nowak - obój
 
mgr Stanisław Piniuta - perkusja
 
Jarosław Przerada - trąbka
 
mgr Oskar Zembik – perkusja
 
mgr Kazimierz Żeleźnik - fagot
 
mgr Anna Gielnik – bibliotekarz
 
 
 
PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI:
 
mgr inż. Joanna Łabuda – Główna Księgowa
 
inż. Magdalena Warmuz – Sekretarz szkoły
 
lic. Beata Mulson – Lenk – sekretariat
 
Andrzej Blaurok
 
Urszula Chabiniak
 
Dariusz Gajewiak
 
Anna Horbowa
Leokadia Kompińska
 
RADA RODZICÓW:
Katarzyna Tabaka - przewodnicząca
Beata Mulson - Lenk – v-ce przewodnicząca 
Lidia Marcinkiewicz - sekretarz
 
 
KADRA PAŃSTWOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ I i II stopnia w Żaganiu
 
ROK SZKOLNY 2012/2013
 
DYREKTOR mgr Hubert Dziedzic
 
PEDAGODZY:
 
Sekcja przedmiotów ogólnomuzycznych:
 
mgr Elżbieta Kusz-Tracz - kierownik sekcji, historia muzyki z literaturą muzyczną, literatura muzyczna, audycje muzyczne
 
mgr Marzena Kierzkowska – kształcenie słuchu, zasady muzyki, formy muzyczne, harmonia, audycje muzyczne
 
mgr Władysław Kliszcz – kształcenie słuchu, harmonia
 
mgr Monika Maszkowska - chór
 
mgr Małgorzata Szlęk – kształcenie słuchu, rytmika, akompaniament, fortepian dodatkowy
 
Sekcja fortepianu:
mgr Danuta Chodorowska
mgr Stanisław Deja
mgr Hubert Dziedzic
mgr Maria Kuna
mgr Agnieszka Krzyśków
mgr Angela Stepenko
 
mgr Ludmiła Wierbickaja
 
mgr Waldemar Wolski
 
lic. Wojciech Zawiślak
 
Sekcja instumentów smyczkowych i gitary
 
mgr Maciej Wasiak – kierownik sekcji, skrzypce i altówka
mgr Justyna Bernat - wiolonczela
mgr Robert Horna – gitara
 
mgr Adam Mikulski – gitara
 
mgr Barbara Siudmak - skrzypce
 
mgr Arkadiusz Szydło - wiolonczela
 
mgr Wasyl Wierbickij - skrzypce i altówka
 
mgr Irena Zapolska - skrzypce
 
Sekcja instrumentów dętych, perkusji i akordeonu
 
mgr Barbara Wasiak - kierownik sekcji, flet
 
mgr Karol Kot - puzon
 
mgr Krzysztof Krzyśków - klarnet i saksofon
 
mgr Iwan Moroz - waltornia, dyrygent orkiestry szkolnej
 
mgr Olena Moroz - akordeon
 
mgr Mariusz Nowak - obój
 
mgr Stanisław Piniuta - perkusja
 
Jarosław Przerada - trąbka
 
mgr Oskar Zembik – perkusja
 
mgr Kazimierz Żeleźnik - fagot
 
mgr Anna Gielnik – bibliotekarz
 
 
 
PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI:
 
mgr inż. Joanna Łabuda – Główna Księgowa
 
inż. Magdalena Warmuz – Sekretarz szkoły
 
lic. Beata Mulson – Lenk – sekretariat
 
Andrzej Blaurok
 
Urszula Chabiniak
 
Dariusz Gajewiak
 
Anna Horbowa
Leokadia Kompińska
 
RADA RODZICÓW:
Katarzyna Tabaka - przewodnicząca
Barbara Opielak – v-ce przewodnicząca 
Lidia Marcinkiewicz - sekretarz
 
 
 
KADRA PAŃSTWOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ I i II st. im. Henryka Wieniawskiego w Żaganiu
 
ROK SZKOLNY 2011/2012
 
DYREKTOR mgr Hubert Dziedzic
 
 
 
PEDAGODZY:
 
Sekcja przedmiotów ogólnomuzycznych:
 
mgr Elżbieta Kusz-Tracz - kierownik sekcji, historia muzyki z literaturą muzyczną, literatura muzyczna, audycje muzyczne
 
mgr Marzena Kierzkowska – kształcenie słuchu, zasady muzyki, formy muzyczne, harmonia, audycje muzyczne
 
mgr Władysław Kliszcz – kształcenie słuchu, harmonia
 
lic. Monika Maszkowska (zastępstwo mgr Maria Namysłowska-Żeleźnik) - chór
 
mgr Małgorzata Szlęk – kształcenie słuchu, rytmika, akompaniament, fortepian dodatkowy
 
 
 
Sekcja fortepianu:
 
mgr Angela Stepenko – kierownik sekcji
 
mgr Danuta Chodorowska
 
mgr Stanisław Deja
 
mgr Hubert Dziedzic
 
mgr Agnieszka Krzyśków
 
mgr Maria Kuna
 
mgr Ludmiła Wierbickaja
 
mgr Waldemar Wolski
 
lic. Wojciech Zawiślak
 
 
 
Sekcja instumentów smyczkowych i gitary
 
mgr Maciej Wasiak – kierownik sekcji, skrzypce i altówka
 
mgr Robert Horna – gitara
 
mgr Adam Mikulski – gitara
 
mgr Eugeniusz Politowski - wiolonczela
 
mgr Barbara Siudmak - skrzypce
 
mgr Arkadiusz Szydło - wiolonczela
 
mgr Wasyl Wierbickij - skrzypce i altówka
 
mgr Irena Zapolska - skrzypce
 
 
 
Sekcja instrumentów dętych, perkusji i akordeonu
 
mgr Barbara Wasiak - kierownik sekcji, flet
 
mgr Karol Kot - puzon
 
mgr Krzysztof Krzyśków - klarnet i saksofon
 
mgr Iwan Moroz - waltornia, dyrygent orkiestry szkolnej
 
mgr Olena Moroz - akordeon
 
mgr Mariusz Nowak - obój
 
mgr Stanisław Piniuta - perkusja
 
Jarosław Przerada - trąbka
 
mgr Oskar Zembik – perkusja
 
mgr Kazimierz Żeleźnik - fagot
 
 
 
PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI:
 
Andrzej Blaurok
 
Urszula Chabiniak
 
Dariusz Gajewiak – woźny
 
Barbara Gielnik – bibliotekarz
 
Anna Horbowa
 
Joanna Łabuda - księgowość
 
Leokadia Kompińska
 
Beata Mulson – Lenk – sekretariat
 
Maciej Szafrański – specjalista ds promocji
 
Magdalena Warmuz – Sekretarz szkoły
 
Katarzyna Złotorowicz – Główna Księgowa
 
 
KADRA PAŃSTWOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ I i II st.
im. Henryka Wieniawskiego w Żaganiu
 
ROK SZKOLNY 2010/2011
 
DYREKTOR mgr Hubert Dziedzic
 
V-ce DYREKTOR mgr Angela Stepenko
 
 
 
PEDAGODZY:
 
Sekcja przedmiotów ogólnomuzycznych:
 
mgr Elżbieta Kusz-Tracz - kierownik sekcji, historia muzyki z literaturą muzyczną, literatura muzyczna, audycje muzyczne
 
mgr Marzena Kierzkowska – kształcenie słuchu, zasady muzyki, formy muzyczne, harmonia
 
mgr Władysław Kliszcz – kształcenie słuchu
 
lic. Monika Maszkowska - chór
 
mgr Małgorzata Szlęk – kształcenie słuchu, rytmika
 
 
 
Sekcja fortepianu:
 
mgr Angela Stepenko – kierownik sekcji
 
mgr Danuta Chodorowska
 
mgr Stanisław Deja
 
mgr Hubert Dziedzic
 
mgr Agnieszka Krzyśków
 
mgr Maria Kuna
 
mgr Ludmiła Wierbickaja
 
mgr Waldemar Wolski
 
 Wojciech Zawiślak
 
 
 
Sekcja instumentów smyczkowych i gitary
 
mgr Maciej Wasiak – kierownik sekcji, skrzypce i altówka
 
mgr Robert Horna – gitara
 
mgr Adam Mikulski – gitara
 
mgr Eugeniusz Politowski - wiolonczela
 
mgr Barbara Siudmak - skrzypce
 
mgr Arkadiusz Szydło - wiolonczela
 
mgr Wasyl Wierbickij - skrzypce i altówka, zespół smyczkowy
 
mgr Irena Zapolska - skrzypce
 
 
 
Sekcja instrumentów dętych, perkusji i akordeonu
 
mgr Barbara Wasiak - kierownik sekcji, flet
 
mgr Karol Kot - puzon
 
mgr Krzysztof Krzyśków - klarnetu i saksofon
 
mgr Iwan Moroz - waltornia, dyrygent orkiestry szkolnej
 
mgr Olena Moroz - akordeon
 
mgr Mariusz Nowak - obój
 
mgr Stanisław Piniuta - perkusja
 
Jarosław Przerada - trąbka
 
mgr Oskar Zembik – perkusja
 
mgr Kazimierz Żeleźnik - fagot
 
 
 
Pracownicy administracji i obsługi:
 
Andrzej Blaurok
 
Urszula Chabiniak
 
Dariusz Gajewiak – woźny
 
Barbara Gielnik – bibliotekarz
 
Anna Horbowa
 
Leokadia Kompińska
Joanna Łabuda - księgowość
Beata Mulson – Lenk – sekretariat
 
Maciej Szafrański – specjalista ds promocji
 
Magdalena Warmuz – Sekretarz szkoły
Katarzyna Złotorowicz - Główna Księgowa
 
 
 
                                           WOLONTARIAT:
RADA RODZICÓW:
Katarzyna Tabaka - przewodnicząca
 
Barbara Opielak – v-ce przewodnicząca
Katarzyna Walczak - sekretarz
Dariusz Kabaciński
Bartosz Pilarczyk
Marianna Sala
Jolanta Zięba
 
 
 
 
KADRA PAŃSTWOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ I i II st. im. Henryka Wieniawskiego w Żaganiu
 
ROK SZKOLNY 2009/2010
 
DYREKTOR mgr Hubert Dziedzic
 
V-ce DYREKTOR mgr Angela Stepenko
 
 
PEDAGODZY:
Sekcja przedmiotów ogólnomuzycznych:
 
mgr Elżbieta Kusz-Tracz - kierownik sekcji, historia muzyki z literaturą muzyczną, literatura muzyczna, audycje muzyczne
 
mgr Marzena Kierzkowska – kształcenie słuchu, zasady muzyki, formy muzyczne, harmonia
 
mgr Władysław Kliszcz – kształcenie słuchu
 
mgr Małgorzata Szlęk – kształcenie słuchu, rytmika
 
 
Sekcja fortepianu:
 
mgr Angela Stepenko – kierownik sekcji
 
mgr Danuta Chodorowska
 
mgr Stanisław Deja
 
mgr Hubert Dziedzic
 
mgr Agnieszka Krzyśków
 
mgr Maria Kuna
 
mgr Ludmiła Wierbickaja - chór
 
mgr Waldemar Wolski
 
mgr Wojciech Zawiślak
 
Sekcja instumentów smyczkowych i gitary
 
mgr Maciej Wasiak – kierownik sekcji, skrzypce i altówka
 
mgr Robert Horna – gitara
 
mgr Adam Mikulski – gitara
 
mgr Stanisław Piechowski – kontrabas
 
mgr Eugeniusz Politowski - wiolonczela
 
mgr Barbara Siudmak - skrzypce
 
mgr Arkadiusz Szydło - wiolonczela
 
mgr Wasyl Wierbickij - skrzypce i altówka, zespół smyczkowy
 
mgr Irena Zapolska - skrzypce
 
mgr Karol Zathey – skrzypce
 
 
Sekcja instrumentów dętych, perkusji i akordeonu
 
mgr Barbara Wasiak - kierownik sekcji, flet
 
mgr Karol Kot - puzon
 
mgr Krzysztof Krzyśków - klarnetu i saksofon
 
mgr Iwan Moroz - waltornia, dyrygent orkiestry szkolnej
 
mgr Mariusz Nowak - obój
 
mgr Stanisław Piniuta - perkusja
 
Jarosław Przerada - trąbka
 
mgr Stefan Wasiak - akordeon
 
mgr Oskar Zembik – perkusja
 
mgr Kazimierz Żeleźnik - fagot
 
Pracownicy administracji i obsługi:
 
Andrzej Blaurok
 
Teresa Czajka
 
Dariusz Gajewiak – woźny
 
Barbara Gielnik – bibliotekarz
 
Leokadia Kompińska
 
Beata Mulson – Lenk – sekretariat
 
Maciej Szafrański – specjalista ds promocji
 
Magdalena Warmuz – Sekretarz szkoły
Katarzyna Złotorowicz - księgowość
 
                                           WOLONTARIAT:
RADA RODZICÓW:
Barbara Opielak - przewodnicząca
Stanisława Klaja - Zarychta - wiceprzewodnicząca
Marzanna Łapińska - sekretarz
Małgorzata Mazurek - skarbnik
Ernest Węcławski - członek
Ireneusz  Ganczar- członek
Ryszarda Janicka - członek
 
SAMORZĄD UCZNIOWSKI:
Martyna Magda - Przewodnicząca
Justyna Podleśna - v-ce przewodnicząca
Patrycja Stodolska - sekretarz
członkowie:
Magdalena Janicka
Joanna Klimowicz
Kaja Maciaszek