Absolwenci

ABSOLWENCI PSM I st.
Rok szkolny 2007/2008
Cykl 4 -letni
 
Weronika Dorozińska flet (mgr Barbara Wasiak)
Agnieszka Drozdek obój (mgr Mariusz Nowak)
Bartosz Irski fagot (mgr Kazimierz Żeleźnik)
Marcin Wienke perkusja (mgr Oskar Zembik)
Anna Zaborowska saksofon (mgr Krzysztof Krzyśków)
 
Cykl 6 - letni
Kacper Bajon fortepian (mgr Angela Stepenko)
Alicja Buczkowska fortepian (mgr Hubert Dziedzic)
Amadeusz Franczyk perkusja (mgr Stanisław Piniuta)
Karolina Gałek skrzypce (mgr Maciej Wasiak)
Andrzej Łapiński skrzypce (mgr Maciej Wasiak)
Justyna Pawlikowska perkusja (mgr Oskar Zembik)
Julia Szafrańska fortepian (mgr Danuta Chodorowska)
Martyna Wołyniec skrzypce (mgr Barbara Siudmak)
 
 
ABSOLWENCI PSM I st.
Rok szkolny 2008/2009
Cykl 4-letni:
Lidia Beszterda – klarnet (mgr Krzysztof Krzyśków) 
Ilona Klisowska – klarnet (mgr Krzysztof Krzyśków)
Maciej Księżarczyk – puzon (mgr Karol Kot)
Krystyna Sygutowska - akordeon (mgr Stefan Wasiak)
 
Cykl 6-letni:
Klaudia Bujacz – skrzypce (mgr Irena Zapolska)
Bartosz Chomont – gitara (mgr Robert Horna)
Aneta Górniak – gitara (mgr Robert Horna)
Joanna Klimowicz – skrzypce (mgr Maciej Wasiak )
Aleksandra Mazurek – skrzypce (mgr Maciej Wasiak)
Paulina Pęcak – skrzypce (mgr Irena Zapolska)
Szymon Rzeszowski – fortepian (mgr Hubert Dziedzic)
Julia Sokołowska – skrzypce (mgr Irena Zapolska)
Paweł Zielonka - akordeon (mgr Stefan Wasiak)
Magdalena Malordy – fortepian (mgr Danuta Chodorowska)
 
 ABSOLWENCI PSM I st.
Rok szkolny 2009/2010
Cykl 4-letni
Weronika Radawska wiolonczela (mgr Arkadiusz Szydło)
Dagmara Szczepocka skrzypce (mgr Maciej Wasiak)
Mateusz Szczepocki skrzypce (mgr Karol Zathey)
Aleksandra Szuch gitara (mgr Robert Horna)
Jagoda Urbankiewicz wiolonczela (mgr Arkadiusz Szydło)
 
Cykl 6 - letni
Wojciech Bałut fortepian (mgr Hubert Dziedzic)
Joanna Borowska flet (mgr Barbara Wasiak)
Paula Irska skrzypce (mgr Irena Zapolska)
Iwona Lesiuk saksofon (mgr Krzysztof Krzyśków)
Hanna Pernal fortepian (mgr Danuta Chodorowska)
Jakub Pinkowski fortepian (mgr Hubert Dziedzic)
Joanna Polak flet (mgr Barbara Wasiak)
Aleksandra Skoczeń skrzypce (mgr Irena Zapolska)
Monika Suszycka saksofon (mgr Krzysztof Krzyśków)
 
ABSOLWENCI PSM I st. 
Rok szkolny 2010/2011
 
 
Cykl 4-letni
Marzena Cieślak wiolonczela (mgr Eugeniusz Politowski)
Emanuela Działkowska flet (mgr Barbara Wasiak)
Klaudia Hodowana flet (mgr Barbara Wasiak)
Natalia Kępska gitara (mgr Robert Horna)
Teresa Klimowicz fortepian (mgr Hubert Dziedzic)
Tomasz Stefanko akordeon (mgr Olena Moroz)
Marcin Suchara klarnet (mgr Krzysztof Krzysków)
Damian Topka puzon (mgr Karol Kot)
 
Cykl 6-letni
Justyna Łoboda skrzypce (mgr Barbara Siudmak)
Paula Robińska skrzypce (mgr Barbara Siudmak)
Martyna Wolska skrzypce (mgr Wasyl Wierbickij)
Mateusz Zieliński perkusja (mgr Oskar Zembik)
 
ABSOLWENCI PSM I st.
Rok szkolny 2011/2012
 
Cykl 4-letni
Karolina Braszko obój (mgr Mariusz Nowak)
Monika Jasek flet (mgr Barbara Wasiak)
Michał Podgórny gitara (mgr Robert Horna)
Agnieszka Raubo gitara (mgr Adam Mikulski)
Karolina Świątek waltornia (mgr Iwan Moroz)
Mariusz Wilkosz fagot (mgr Kazimierz Żeleźnik)
Piotr Wilkosz puzon (mgr Karol Kot)
 
Cykl 6-letni
Wiktoria Dębska skrzypce (mgr Wasyl Wierbickij)
Paweł Kleczko skrzypce (mgr Maciej Wasiak)
Laura Szczepaniak skrzypce (mgr Barbara Siudmak)
 
ABSOLWENCI PSM I st.
Rok szkolny 2012/2013
 
Cykl 4-letni
Aleksandra Bielańska - flet (mgr Barbara Wasiak)
Weronika Dylewicz - skrzypce - (mgr Wasyl Wierbickij)
Agata Grabowska - fortepian (mgr Angela Stepenko)
Karolina Kamińska - saksofon (mgr Krzysztof Krzyśków)
Joanna Kępska - saksofon (mgr Krzysztof Krzyśków)
Agata Socha - saksofon (mgr Krzysztof Krzyśków)
Tomasz Wesołowski - perkusja (mgr Oskar Zembik)
Julia Węcławska - obój (mgr Mariusz Nowak)
 
Cykl 6-letni
Julia Babiszkiewicz - skrzypce (mgr Wasyl Wierbicki)
Michał Klimowicz - perkusja (mgr Oskar Zembik)
Olga Marcinkiewicz - skrzypce (mgr Monika Maszkowska)
Justyna Mazurek - perkusja (mgr Stanisław Piniuta)
Seweryn Otto - fortepian (mgr Hubert Dziedzic)
Izabela Stępień - gitara (mgr Adam Mikulski)
Brajan Tabaka - perkusja (mgr Stanisław Piniuta)
Aleksandra Wnukowska - skrzypce (mgr Barbara Siudmak)
 
ABSOLWENCI PSM I st.
Rok szkolny 2013/2014
 
Cykl 4-letni
Julia Bryś - akordeon (mgr Olena Moroz)
Aleksandra Deczkowska - fortepian (mgr Hubert Dziedzic)
Jakub Figiel - puzon (mgr Karol Kot)
Oliwer Giza - gitara (mgr Robert Horna)
Zofia Hryniewiecka - saksofon (mgr Krzysztof Krzyśków)
Mateusz Kabaciński - fortepian (mgr Hubert Dziedzic)
Laura Koza - flet (mgr Barbara Wasiak)
Karol Niczyj - gitara (mgr Robert Horna)
Dorota Poliszuk - skrzypce (mgr Irena Zapolska)
Julia Poprawska - skrzypce (mgr Irena Zapolska)
 
Cykl 6-letni
Dawid Ganczar - fortepian (mgr Danuta Chodorowska)
Ewelina Garstka - skrzypce (mgr Monika Maszkowska)
Patrycja Kasperska - fortepian (mgr Hubert Dziedzic)
Michalina Kułakowska - skrzypce (mgr Maciej Wasiak)
Natalia Najdek - skrzypce (mgr Maciej Wasiak)
Mateusz Nowacki - perkusja (mgr Stanisław Piniuta)
Alicja Pernal - fortepian (mgr Danuta Chodorowska)
Dominik Rabski - skrzypce (mgr Maciej Wasiak)
Filip Ślęzak - perkusja (mgr Stanisław Piniuta) 
 
ABSOLWENCI PSM I st.
Rok szkolny 2014/2015
 
Cykl 4-letni
Aleksandra Delost – skrzypce (mgr Irena Zapolska)
Konrad Gyziejewski – puzon (mgr Karol Kot)
Julia Łabuda – klarnet (mgr Krzysztof Krzyśków)
Olaf Miemczyk – perkusja (mgr Oskar Zembik)
Michał Pieluszczak – fortepian (mgr Angela Stepenko)
Natalia Stelmach – gitara (mgr Robert Horna)
Tomasz Zema – gitara (mgr Adam Mikulski)
 
Cykl 6-letni
Katarzyna Bielańska – skrzypce (mgr Irena Zapolska)
Aleksandra Kiełb – flet (mgr Barbara Wasiak)
Wiktoria Matysiak – skrzypce (mgr Wasilij Wierbickij)
Zuzanna Nowakowska – fortepian (mgr Waldemar Wolski)
Tymoteusz Otto – skrzypce (mgr Irena Zapolska)
Izabela Przyborowska – skrzypce (mgr Maciej Wasiak)
Anna Rzeźniczak – fortepian (mgr Agata Backiel)
Bianka Siewierska – klarnet (mgr Krzysztof Krzyśków)
Błażej Zarychta – fortepian (mgr Angela Stepenko)
Patrycja Ziemba – skrzypce (mgr Monika Maszkowska)
 
 
ABSOLWENCI PSM I st.
Rok szkolny 2015/2016
 
Cykl 4-letni
Elisabetta Iliano - saksofonu (mgr Krzysztof Krzyśków)
Martyna Jaworska - gitara (mgr Robert Horna)
Kamil Matusiak - klarnet (mgr Krzysztof Krzyśków)
Tymoteusz Otto - puzon (mgr Karol Kot)
Zuzanna Słoninka - flet (mgr Barbara Wasiak)
 
Cykl 6-letni
Damian Ałdaś - skrzypce (mgr Maciej Wasiak)
Barbara Dziewiatnik - skrzypce (mgr Irena Zapolska)
Urszula Fajger - fortepian (mgr Hubert Dziedzic)
Julia Fornal - skrzypce (mgr Barbara Szałata)
Jakub Gyziejewski - fortepian (mgr Hubert Dziedzic)
Dorian Kaszub - skrzypce (mgr Maciej Wasiak)
Hubert Kowalski - gitara (mgr Robert Horna)
Adam Matysiak - skrzypce (mgr Wasilij Wierbickij)
Dominika Miętek - skrzypce (mgr Irena Zapolska)
Anna Pilarczyk - flet (mgr Barbara Wasiak)
Sara Rakotarison - skrzypce (mgr Maciej Wasiak)
Oktawia Semla - skrzypce (mgr Irena Zapolska)
Martyna Trela - skrzypce (mgr Barbara Szałata)
Wiktoria Zięba - fortepian (mgr Agata Backiel)
 
 
ABSOLWENCI PSM I st.
Rok szkolny 2016/2017
 
Cykl 4-letni
Martyna Buganik - klarnet (mgr Krzysztof Krzyśków)
Jakub Dec - perkusja (mgr Oskar Zembik)
Jagoda Krzyżan - wiolonczela (mgr Arkadiusz Szydło)
Tymoteusz Pawlikowski - trąbka (Jarosław Przerada)
Klaudia Specjalna - akordeon (mgr Olena Moroz)
Błażej Żygalski - saksofon (mgr Krzysztof Krzysków)
 
Cykl 6-letni
Amelia Duchno - skrzypce (mgr Monika Maszkowska - zastępstwo: mgr Irena Zapolska)
Inga Dybek - skrzypce (mgr Irena Zapolska)
Klara Kawecka - skrzypce (mgr Wasilij Wierbickij)
Anastazja Lipińska - fortepian (mgr Hubert Dziedzic)
Bartłomiej Łęcki - wiolonczela (mgr Justyna Bernat)
Jagoda Miemczyk - skrzypce (mgr Irena Zapolska)
Milena Siemiątkowska - skrzypce (mgr Irena Zapolska)
Kinga Skorek - skrzypce (mgr Barbara Szałata)
Joanna Szydłowska - skrzypce (mgr Barbara Szałata)
Marcel Tańczyk - flet (mgr Barbara Wasiak)
Aleksandra Walukiewicz - wiolonczela (mgr Arkadiusz Szydło)
Paweł Wołczek - akordeon (mgr Olena Moroz)