AKTUALNOŚCI

— 23 Kwiecień 2017 —

22 kwietnia b.r. w Auli Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Zielonej Górze odbywał się I Zielonogórski Konkurs Skrzypcowy. Konkurs był przeznaczony dla uczniów klas skrzypiec PSM I stopnia i odbywał się w trzech grupach wiekowych.

— 23 Kwiecień 2017 —

UWAGA!

W związku z brakiem biletów na koncert 28 kwietnia informujemy o możliwości uczestniczenia w OTWARTEJ PRÓBIE GENERALNEJ ZESPOŁU, która odbędzie się we wtorek 25 kwietnia o godzinie 17.00 w Sali Kryształowej Pałacu Książęcego.
Serdecznie zapraszamy w imieniu muzyków orkiestry!!!

— 21 Kwiecień 2017 —

27 kwietnia (czwartek) o godz. 18:00 w Auli PSM przy ul. Piłsudskiego 12, odbędzie się popis uczniów klasy skrzypiec mgr Alicji Kwiatkowskiej - Niedziela. 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

— 21 Kwiecień 2017 —

Sekcja instrumentów dętych, perkusji i akordeonu zaprasza na III Szkolny Konkurs Miniatur, który odbędzie się 20 maja 2017 w Auli Szkoły przy ul. Piłsudskiego 12. Przesłuchania są otwarte dla publiczności, Koncert Laureatów odbędzie się również w sobotę 20 maja  o godz. 14.00 ul. Piłsudskiego 12 - Aula. Serdecznie zapraszamy - zgłoszenia do konkursu należy składać do 8 maja!!

— 19 Kwiecień 2017 —

24 kwietnia (poniedziałek) o godz. 18:30 w Auli PSM przy ul. Piłsudskiego 12, odbędzie się popis uczniów klasy fletu mgr Barbary Wasiak. 

Serdecznie zapraszamy!

— 13 Kwiecień 2017 —

„Wieczór Miniatur“ za nami! W koncercie wystąpili uczniowie PSM II stopnia. Podczas "Wieczoru" wręczono dyplomy i wyróżnienia laureatom VI Szkolnego Konkursu Miniatur, w którym brali udział uczniowie sekcji instrumentów smyczkowych i gitary PSM I stopnia. Po ceremonii wręczenia dyplomów i wyróżnień, wystąpili laureaci Szkolnego Konkursu. Wszystkim naszym uczniom podczas występów przy fortepianie towarzyszyli: mgr Agata Backiel, mgr Maria Kuna oraz mgr Wojciech Zawiślak.

— 10 Kwiecień 2017 —

VI Szkolny Konkurs Miniatur sekcji  instrumentów smyczkowych i gitary za nami!  Gratulujemy wszystkim uczestnikom i laureatom. Lista laureatów: Laureaci VI Szkolnego Konkursu Miniatur.pdf

Laureaci Konkursu wystąpią na koncercie podczas Wieczoru Miniatur w Sali Familijnej Pałacu Książęcego w Żaganiu,  w najbliższą środę 12 kwietnia o godz. 18:00.  Serdecznie zapraszamy!

— 10 Kwiecień 2017 —

W dniach: 7 - 9  kwietnia 2017 w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I stopnia im. prof. Marka Jasińskiego w Szczecinie odbywał się IX Wiosenny Konkurs Gitarowy. Na Konkursie znakomicie zaprezentowała się nasz uczeń klasy V/6 PSM I stopnia - Brian Stelmasik, który zdobył II miejsce!!!  Brian uczy się w klasie gitary mgr Roberta Horny. Serdecznie gratulujemy!

— 10 Kwiecień 2017 —

7 kwietnia 2017 r.  w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Fryderyka Chopina w Krośnie Odrzańskim odbywały się IX Akordeonowe Spotkania Nad Odrą Akordeon hybrydowy w roli głównej. Na Spotkaniach naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy IV/6 PSM I stopnia - Daria Leszcz. Daria uczy się w klasie akordeonu mgr Oleny Moroz. Gratulujemy!

— 08 Kwiecień 2017 —

W dniach: 5-8 kwietnia 2017 r. w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku odbywało się XIII Ogólnopolskie Forum Młodych Instrumentalistów im. Karola i Antoniego Szafranków.

Strony